Půjčka za férových podmínek

Potřebujete již existující zástavu prodloužit? Zástavu nelze prodloužit telefonicky, ale pouze osobní návštěvou nebo na této stránce.

Pokud můžete odeslat platbu za prodloužení převodem mezi bankovními účty, pak stačí připravit platbu pomocí našeho průvodce. Po potvrzení platby a jejím odeslání z Vašeho bankovního účtu na náš už se nemusíte o nic dalšího starat a zástava je automaticky prodloužena. Tento způsob prodloužení můžete využít opakovaně.
Číslo zástavní smlouvy
Půjčená částka *
E-mail
Jméno a příjmení
Poznámka
* Půjčenou částku najdete ve smlouvě na řádku "Zástavní Věřitel půjčuje Zástavci dnešního dne částku"

Pro dokončení prodloužení Vaší zástavy proveďte nyní platbu dle následujících informací:

Jiné údaje při převodu zadávat nemusíte.
UPOZORNĚNÍ: Nebude-li platba odeslána na náš účet dle výše uvedených instrukcí, hrozí neprodloužení zástavy. Pečlivě zkontrolujte zadané údaje! Děkujeme

Nastala chyba odesílání formuláře. Zkute to prosím za chvíli ještě jednou.
Nebo nás přímo kontaktujte.
Nebo...
Pokud nemůžete odeslat platbu za prodloužení přes bankovní účet, nabízíme i možnost prodloužení zástavy o jeden týden přes internet s tím, že úrok doplatíte následující týden zpětně. Toto prodloužení přes internet není možné použít více týdnů po sobě, vždy pouze na jeden týden (po doplacení dlužného týdne je pak možné opět stejnou smlouvu prodloužit, opět ale jen na jeden týden). V tomto případě nás o Vašem požadavku informujte formulářem níže.